Black Friday i Cyber Monday 2022: Najlepsze oferty dla marketingu i biznesu

Najlepsze oferty na Black Friday i Cyber Monday 2022 według EasyCart. Na liście znajdziecie narzędzia dla marketingu i biznesu, które osobiście możemy Wam polecić.

Szaleństwo zakupowe z okazji Black Week trwa. Jak co roku, oferty na Black Friday i Cyber Monday zaczęły się pojawiać już kilka dni wcześniej, ale właśnie w ten weekend macie największą szansę na upolowanie najlepszych ofert na Black Friday dla swojego biznesu.

Przygotowując dla Was listę najciekawszych ofert na Black Friday i Cyber Monday 2022, skupiliśmy się na narzędziach, z których sami korzystamy i które z czystym sumieniem możemy Wam polecić. Znajdziecie tam głównie rozwiązania z obszaru marketingu dedykowane różnym obszarom biznesu - od zarządzania Social Mediami, przez tworzenie stron WWW aż do monitoringu mediów. Sprawdźcie sami!

SEO i SEM

Senuto w ofercie roku

Źródło: Senuto

Senuto jest prawdopodobnie najpopularniejszym polskim narzędziem SEO, z którego korzysta ponad 14 000 użytkowników. W ofercie Senuto oprócz standardowych narzędzi do analizy widoczności, analizy słów kluczowych czy monitoringu pozycji stron, od niedawna znajdziecie również dwie nowości - Content Planner i Content Writer. Te nowinki w rodzinie rozwiązań Senuto, pozwolą Wam planować i tworzyć w ramach aplikacji treści, które od razu będą zoptymalizowane pod SEO.

W ramach Black Friday w promocji są wszystkie dostępne plany, a im wyższy pakiet, tym wyższy rabat.

Deal na Black Friday: do 50% zniżki na wybrane pakiety + dodatkowe benefity

Link do oferty: https://lp.senuto.com/bf

SEMSTORM - wszystkie pakiety 50% taniej!

Źródło: SEMSTORM

SEMSTORM to platforma łącząca możliwość kontrolowania działań SEO/SEM i Content Marketingu. System umożliwia m.in. codzienne monitorowanie pozycji fraz, analizę słów kluczowych pod kątem ich miesięcznej liczby wyszukiwań czy szczegółowe porównanie z konkurencją. Znajdziecie w nim również narzędzia do content marketingu, które pozwolą zwiększyć potencjał tworzonych treści oraz moduł dedykowany analizie prowadzonych przez Was reklam AdWords.

W ramach promocji na Black Friday możecie zdobyć dostęp do platformy w cenie -50%.

Deal na Black Friday: 50% zniżki na 5 narzędzi do SEO i contentu

Link do oferty: https://lp.semstorm.com/bf22-general/

Semrush Guru z 500 dodatkowymi słowami kluczowymi

Źródło: Semrush

Semrush to platforma SaaS do zarządzania widocznością online i content marketingu, która wspiera globalnie ponad 10 milionów użytkowników w 143 krajach. Aktualnie w ofercie Semrush jest ponad 50 różnych narzędzi, które wspierają użytkowników platformy w zwiększaniu widoczności online i prowadzeniu skutecznych działań SEO. Rozwiązanie było wielokronie nagradzane w międzynarodowych konkursach w kategorii najlepsza platforma SEO.

Z okazji Black Friday i Cyber Monday, Semrush oferuje swój najpopularniejszy pakiet w cenie -40%.

Deal na Black Friday: -40% na pakiet Semrush Guru dla nowych użytkowników

Link do oferty: https://www.semrush.com/lp/black-friday-aff/en/

Social Media

Pierwsza promocja na Black Friday w Loomly

Loomly to platforma do zarządzania Social Mediami, z której korzysta ponad 18 800 zespołów marketingowych na całym świecie. Narzędzie pozwala na wizualne tworzenie kalendarza publikacji oraz oferuje wiele fukcji, które można współdzielić z zespołem, w tym notyfikacje, insipiracje do tworzenia postów, kreator tworzenia postów i reklam, czy planowanie publikacji. Moduł do analityki pozwoli Wam również śledzić real-time wyniki postów - zarówno tych publikoanych przez Loomly jak i poza platformą.

Z okazji Black Friday i Cyber Monday wszystkie pakiety roczne w ramach Loomly są dostępne w cenie -20%.

Deal na Black Friday: -20% na dowolny plan roczny

Link do oferty: https://go.loomly.com/cyber-monday-black-friday-2022/

E-mail marketing

Świętuj CyberWeek ze zniżką -25% na plany MailerLite

Źródło: MailerLite

MailerLite to jedno z najlepszych dostępnych narzędzi do e-mail marketingu, które sami często polecamy, zwłaszcza początkującym twórcom. Platforma oferuje dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji związanych z masową wysyłką wiadomości i jednocześnie jest dostępna w naprawdę korzystnej cenie. MailerLite pozwala również na tworzenie automatyzacji i własnych stron www, jednocześnie umożliwiając liczne integracje. Wszystko to i jeszcze więcej jest dostępne w ramach naprawdę przejrzystego i intuicyjnego panelu, a support MailerLite nigdy nie zawodzi.

W ramach Cyber Week plany MailerLite są dostępne ze zniżką -25%.

Deal na Black Friday: -25% na dowolny plan roczny

Link do oferty: https://www.mailerlite.com/cyber-week-deal

GetResponse nawet 40% taniej

Źródło: GetResponse

GetResponse to kolejne godne polecenia narzędzie do e-mail marketingu. Firma działa na rynku już ponad 20 lat i obsługuje 350 tys. klientów na całym świecie. W ofercie znajdziecie wszystko czego trzeba do obsługi e-mail marketingu, tworzenia strony i ladning page a także bardziej zaawansowane funkcje do automatyzacji i budowania relacji z odbiorcami. GetResponse oferuje aktualnie ponad 100 integracji, a wśród firm, które obsługuje znajdziecie takie marki jak Stripe, Revolut i IKEA.

W ramach Black Week możecie kupić dostęp do GetResponse nawet 40% taniej, ale liczba kont objętych promocją jest ograniczona.

Deal na Black Friday: do -40% na dowolny pakiet GetResponse

Link do oferty: https://www.getresponse.pl/pricing

Kosmiczny Black Friday - Freshmail

Źródło: Freshmail

Freshmail to polskie rozwiązanie do email marketingu, marketing automation oraz komunikacji i sprzedaży online. Firma działa od ponad 10 lat i wielokrotnie była nagradzana za kreatywne i efektywne działania email marketingowe. Wśród funkcji Freshmail znajdziecie kompleksowe narzędzia do email marketingu, wysyłki SMS, wysyłki maili transakcyjnych i organizacji webinarów.

Do 28 listopada włącznie plany na subskrypcję roczną Freshmail kupicie do 60% taniej.

Deal na Black Friday: do -60% na plany roczne z kodem KOSMOS

Link do oferty: https://freshmail.pl/kosmiczny-black-friday/

PR i Content marketing

Black Friday Promo w Prowly

Źródło: Prowly

Prowly to polskie narzędzie dedykowane PRowcom, które pozwala firmom dotrzeć do przedstawicieli mediów, tworzyć skuteczne press release i sprawić, że pojawią się w sieci. W ramach Prowly, macie dostęp do zawsze aktualnej bazy dziennikarzy, a dzięki dedykowanym kreatorom, możecie tworzyć a następnie dystrybuować swoje informacje prasowe. Narzędzie pozwala również na utworzenie swojego biura prasowego oraz zarządzanie swoimi kontaktami w ramach CRM dla PRu.

Z okazji Black Friday możecie załapać się na nawet 39% dożywotniej zniżki na plany roczne Prowly.

Deal na Black Friday: do -39% dożywotniej zniżki na pakiety roczne w Prowly

Link do oferty:  https://prowly.com/pricing-black-friday/

BuzzSumo - oferta na Black Friday do -40%

Źródło: BuzzSumo

BuzzSumo to jedno z najpopularniejszych narzędzi do content marketingu, która dostarczy Wam dane z 42 mln stron, 8 mld artykułów, 500 tys. dziennikarzy i 3 mln influencerów. Dzięki temu będziecie mogli tworzyć idealnie dopasowane treści, analizować ich wyniki i nawiązywać współprace, które pozwolą wyciągnąć jeszcze więcej z content marketingu. Platforma pozwala na znalezienie najlepszych tematów, analizę treści które już istnieją online, kontakt z idealnie dopasowanymi influencerami i monitorowanie wyników podejmowanych działań.

Aktualnie nowi klienci BuzzSumo mogą zaoszczędzić do 40% na wybranych pakietach.

Deal na Black Friday: do 40% zniżki na wybrane pakiety

Link do oferty:  https://buzzsumo-25938628.hs-sites-eu1.com/black-friday-limited-offer

Tworzenie stron www

Black Friday w Landingi

Źródło: Landingi

Landingi to polski kreator stron, który dzięki przyjaznemu interfejsowi, zaawansowanym funkcjom i świetnemu supportowi, podbija serca twórców. Narzędzie pozwoli nawet bardzo początkującym użytkownikom stworzyć porządne landing page i wyposażyć je w niezbędne elementy takie jak formularze, czy pop-upy. Bardziej zaawansowani twórcy z pewnością docenią liczne integracje oraz narzędzia wspierające generowanie i zarządzanie leadami.

W ramach tegorocznego Black Friday możecie wybrać jedną z trzech promocyjnych opcji - do -25% zniżki na plany roczne, usługę projektowania/wdrożenia landing page 30% taniej lub otrzymać dodatkowe zasoby konta przy zakupie planu na rok z góry na cały okres wpłaty.

Deal na Black Friday: rabat na plan, tańsze usługi lub darmowe zasoby - Ty wybierasz

Link do oferty:  https://landingi.com/pl/black-friday/

20% zniżki na Cloud Website Builder w Elementor

Źródło: Elementor

Elementor jest wtyczką do Wordpressa i tzw. page builderem, który pozwala tworzyć strony internetowe w wygodnym, wizualnym edytorze. Dzięki dostępowi do gotowych modułów i licznych szablonów, użytkownicy korzystający z Wordpressa mogą znacznie przyśpieszyć swoją pracę i stworzyć znacznie bardziej zaawansowane i atrakcyjne strony www. Elementor pozwala dodatkowo na tworzenie responsywnych stron i odpowiednie dopasowanie ich elementów. Elementor jest dostępny w wersji darmowej oraz PRO, która znacznie poszerza jego możliwości oraz bazę dostępnych elementów.

Z okazji Black Friday możecie kupić dostęp do Cloud Website Builder w ramach Elementor ze zniżką 20% lub zdecydować się na plan Elementor Pro w cenie do nawet -30%.

Deal na Black Friday: -20% na Cloud Website Builder lub do -30% na plany Elementor Pro

Link do oferty:  https://elementor.com/pages/bfcm-sale-2022_b/#plans-b

Monitoring mediów

Black Friday -50% w Brand24

Brand24 to polskie narzędzie do monitoringu mediów, które od lat zasłużenie zdobywa liczne nagrody branżowe. Korzystając z niego, możecie śledzić dokładnie co i kto mówi o Waszej firmie na Social Media, forach, blogach, a także w newsletterach czy podcastach. Narzędzie dostarcza też zaawansowane funkcje analityczne, w tym analizę sentymentu, a wszystkie dane można z łatwością wyeksportować w formie raportów. Brand24 wspiera małe, średnie i duże firmy na całym świecie i ma na koncie ponad 25 miliardów zebranych wzmianek.

Z okazji Black Friday, Brand24 oferuje wszystkie swoje pakiety ze zniżką -50% na pierwsze 3 miesiące.

Deal na Black Friday: dowolny pakiet -50% przez pierwsze 3 miesiące!

Link do oferty:  https://brand24.pl/cennik/

Narzędzia, które przydadzą się przy prowadzeniu biznesu

Promocja BOGO Nitro z okazji Black Friday 2022

Źródło: Discord

Discord to aplikacja do komunikacji, która początkowo powstała z myślą o graczach online, a dziś gromadzi społeczności o najróżniejszych profilach i zainteresowaniach. Dzięki sprawnej komunikacji głosowej i video bez opóźnień, rozmowy za pośrednictwem Discord dają wrażenie przebywania “w tym samym miejscu”. Narzędzie oprócz zaawansowanych funkcji do komunikacji, umożliwia również moderowanie społeczności, czy udostępnianie plików. Dziś Discord jest platformą, na której ludzie rozmawiają, spędzają czas i budują relacje.

W ramach Black Friday, nowi subskrybenci mogą wykupić w promocyjnej cenie dostęp do Nitro, czyli dodatku do czatu, który otwiera masę nowych możliwości na Discordzie.

Deal na Black Friday: miesiąc darmowego Discord Nitro przy zakupie jakiejkolwiek subskrypcji Nitro

Link do oferty: https://support.discord.com/hc/pl/articles/10167328543127-Promocja-BOGO-Nitro-z-okazji-Black-Friday-2022-

Promocja na Black Friday w Enpass

Źródło: Enpass

Enpass to popularna aplikacja do zarządzania hasłami z pomocą chmury. Narzędzie pozwala przechowywać w jednym miejscu wszystkie hasła i jednocześnie umożliwia łatwą synchronizację między urządzeniami, by zapisane dane były dostępne na komputerze i na telefonie. Wśród funkcji oprócz przechowywania, znajdziecie też generator bezpiecznych haseł, audyt bezpieczeństwa, czy możliwość importowania haseł z innego źródła lub aplikacji. Wszystko to jest dostępne zarówno online jak i offline.

Z okazji Black Week, możecie wykupić indywidualny plan roczny za jedyne 38,19 zł.

Deal na Black Friday: -60% na plan indywidualny i -40% na plan rodzinny

Link do oferty: https://www.enpass.io/pricing/

Dodatkowy kwartał gratis - specjalna oferta Nozbe na Black Friday

Źródło: Nozbe

Nozbe to polskie narzędzie do zarządzania projektami. Twórcy Nozbe przekonują jednak, że nie jest to kolejne rozwiązanie do zarządzania zadaniami, a kompletny systemem zwiększający produktywność, umożliwiający sprawne realizowanie zadań i projektów. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, Nozbe ułatwi Ci rezygnację z wymiany maili i korzystania z czatów, na rzecz zarządzania pracą Twoją lub Twojego zespołu w ramach wygodnej aplikacji.

W ramach Black Friday kupując 3 miesięczny plan Nozbe, dostaniecie kolejne 3 miesiące gratis.

Deal na Black Friday: Dodatkowy kwartał gratis

Link do oferty: https://nozbe.com/pl/promo/

WIELKA zniżka na plan wszystkich aplikacji Creative Cloud

Źródło: Adobe

Jeśli macie coś wspólnego z edycją i tworzeniem grafiki lub video, zdecydowanie nie trzeba Wam przedstawiać pakietu Creative Cloud od Adobe. Aktualnie cały pakiet jest dostępny ze zniżką -40% dla użytkowników indywidualnych. Adobe przygotowało oprócz tego dedykowane oferty przeznaczone m.in. dla fotografów, nauczycieli, uczniów czy firm. Dzięki temu, możecie kupić w promocyjnych cenach dostęp do dokładnie tych narzędzi, z których będziecie korzystać.

Zniżki z okazji Black Friday sięgają od -20% do -40%.

Deal na Black Friday: zniżka od -20% do -40% na pakiety Creative Cloud

Link do oferty: https://www.adobe.com/pl/products/special-offers.html

Większość ofert jest dostępna do końca dnia w poniedziałek, ale jeśli zależy Wam na skorzystaniu z którejś zniżki, to rekomendujemy nie zwlekać - część promocji jest dostępna dla ograniczonej liczby użytkowników. Powodzenia!

Wykorzystaj easycart do sprzedaży w trakcie Cyber Week! 

Nasz koszyk uruchomisz dosłownie szybciej niż w 3 minuty! Możesz w ten sposób stworzyć łatwo promocję dla produktów, które już sprzedajesz, aby zwiększyć konwersje i łatwo udostępnić link do płatności swoim klientom.

👉 Uruchom swój koszyk teraz

Zobacz, jak zrobił to Adam: